Obniżka! Tragedia euro Zobacz większe

Tragedia euro - e-book - Philipp Bagus

Nowe

11,40 zł

-20%

14,25 zł

Opis

Ilość stron:154
Tytuł oryginału:"The Tragedy of The Euro"
Cena detaliczna w sprzedaży:15 zł
Tłumaczenie:Jakub Wozinski

Więcej informacji

Elektroniczne wydanie Tragedii euro dostępne jest w trzech formatach - PDF, MOBI i EPUB. Po dokonaniu zapłaty otrzymają Państwo link umożliwiający ściągnięcie wszystkich trzech plików.

Tragedia euro to najlepsza książka na temat genezy i rozwoju euro. Doktor Philipp Bagus, niemiecki ekonomista znakomicie zorientowany w tematyce współczesnego pieniądza, trafnie wskazuje cele, które przyświecały twórcom europejskiego obszaru walutowego, i przedstawia przekonywujące argumenty za tym, że wewnętrzne sprzeczności ustanowionego przez nich systemu wcześniej czy później doprowadzą do załamania wspólnej waluty europejskiej. Lektura obowiązkowa dla wszystkich zwolenników i przeciwników euro!

 

"Tragedia euro" jest najlepszą lekturą, jaka została kiedykolwiek opublikowana na temat powstania, rozwoju i nieuchronnego upadku strefy euro. Książka trafnie oddaje przyczyny utworzenia europejskiego obszaru walutowego, ale jej zdecydowanie najmocniejszą stroną jest wyjaśnienie kryzysogenności strefy eurowalutowej, która wkrótce doprowadzi do upadku unijnego projektu. Niewątpliwym walorem tej pozycji jest to, że jest napisana jak dobra powieść, a jednocześnie zawiera cenne merytoryczne informacje, które wyedukują niejednego ekonomistę.

Mateusz Machaj

 

Fragmenty książki:
Tragedia euro - Spis treści
Dwie wizje Europy
UGW jako system autodestrukcyjny

18 inne produkty w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: